Hotel Růžové údolí, Zábřeh

40, Zábřeh, 78901
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Růžové údolí stojí na klidném místě u lesa. Má restauraci a zahradu s terasou a dětským hřištěm a nabízí Wi-Fi zdarma.

Další informace

Ubytování v Růžovém údolí 

K dispozici je 12 pokojů s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je možnost připojit se zdarma na Wi-Fi. Náš hotel disponuje vlastním oploceným parkovištěm jištěným kamerovým systémem a hlídaný psem.

Ubytování si lze dopředu zajistit pomocí online rezervace. .

Ceny

Cena za osobu
550 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
100 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Parkoviště hlídané
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Společenské prostory
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
24
Dvoulůžkové pokoje
12
Kapacita restaurace
70

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace Růžové údolí 

Pokrmy
Denní menu, minutky a hotová jídla jsou u nás samozřejmostí.Odborným poradcem naší restaurace je Mistr Václav Šmerda,který byl kuchařem našich prezidentů pana Havla  a Klause. Nabízíme také pokrmy typu pečená kýta, pečená husa, krůta, zvěřinu, hovězí steaky, jehněčí nebo speciality z ryb. Pečeně připravujeme metodou nízkoteplotního pečení, které vylučuje přepálení tuků a zároveň dělá pečeni měkkou a hlavně šťavnatou.   

Nápojové speciality
Připravujeme pravou sicilskou kávu značky Zicaff?. K tomu dezert vlastní výroby zdarma. K pokrmům doporučujeme prvotřídní sicilská vína Baglio Siciliamo. Kvalitní mléko a mléčné výrobky dodávají místní výrobci – manželé Pospíšilovi. Sypaný čaj různých druhů připravovaný v konvičkách od českého výrobce

Ostatní
Možnost občerstvení u venkovního baru restaurace. V letních měsících je pro vás připravena udírna a venkovní gril. Menu rozvážíme pouze pro firemní zákazníky. Pro děti jsou připraveny dětské pokrmy a tomu odpovídající porce. Nekuřácký interiér s možností připojení se k Wi-Fi. U nás najdete také místo pro odpočinek a posezení s přáteli – 2 zastřešené venkovní terasy a 1 vyhřívaná

Kongresové možnosti

Firemní akce

Firemní a rodinné akce

Od srpna 2013 nabízíme firemní catering. Pořádáme také bohaté rauty. Velký sál Růžového údolí lze využít k různým akcím typu večírek či oslava narozenin. Jsme připraveni a vybaveni i na firemní semináře a školení. Pořádáme akce pro všechny věkové kategorie – děti a dospělé. Své ratolesti můžete zabavit na maškarním plese, dětském dni či dětském hřišti se spoustou atrakcí. Pro ty, co mají rádi přírodu a zvířata, je zde obora s živými zvířaty, které můžete nakrmit. Ve vánočním období pravidelně připravujeme Mikulášskou nadílku.

Svatební oslavy

Nabízíme pořádání svatebních hostin přímo ve velkém sále s kapacitou 130 míst. Tento sál lze propojit se salonkem s kapacitou 28 míst. Je možnost také pořádat svatby s obřadem přímo v našem parku.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Horolezectví
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard
Minigolf
Rybolov
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Horská služba a cykloturistika

Hotel Růžové údolí, v rámci svých služeb, nabízí pod vedením dlouholetého člena Horské služby Jeseníky mnoho aktivit. V zimním období doprovázíme a seznamujeme návštěvníky s lyžařskými středisky v širokém okolí (Buková hora, Čenkovice, Dolní Morava, Kouty, Přemyslov a další). Také plánujeme a doprovázíme na skialpových túrách v masivu Hrubého Jeseníku a Králického Sněžníku. V letním období pak plánujeme a doprovázíme na peších túrách nejen po značených cestách (Jeseníky, Králický Sněžník). Dále nabízíme cyklotúry po silnicích a v přírodě. Navíc vás seznámíme s horolezeckými terény. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Sportovní vyžití a jiné

V zimním období dopravujeme naše hosty do ski areálů dle jejich přání. Pro ski resort Buková hora je zajištěn dovoz a odvoz našim ski busem zdarma. Pro ubytované je pak sleva na skipas 10%. Růžové údolí je situováno do krásné přírody, která vybízí k turistice, jízdě na nedaleké cyklistické stezce, nebo procházkám k Nemilské přehradě. Okolí restaurace je mnohými označováno za houbařský ráj.

Mapa

Centrum 1km
Autobus 50m
Vlak 4km
Velká mapa