Penzion Hawaii, Rapotín

Šumperská 461, 78814
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Hawaii se nachází v obci Rapotín v malebném podhůří Jeseníků. Najdete ho na hlavním tahu mezi Šumperkem (vzdálen 3 km) a Ostravou.

V moderním ubytovacím zařízení postaveném v roce 2000 jsou k dispozici 2-4 lůžkové pokoje s Wifi, Tv, lednicí a sociálním zařízením.

Hosté mohou parkovat své vozy v zabezpečeném nádvoří. Snídaně jsou podávány v restauraci, která je součástí objektu. Zde je možné také uspořádat rodinnou oslavu či pracovní setkání.

Další informace

V Penzionu Hawaii můžete využít nabídky dvoulůžkových pokojů nebo čtyřlůžkového apartmánu s možností přistýlky. Všechny ubytovací kapacity jsou okny situovány do zahrady. Pokoje 102 - 103 se nachází v přízemí, 204 - 205 pak v 1.nadzemním podlaží.

 

Ve všech prostorách penzionu je návštěvníkům zdarma k dispozici WiFi připojení. Součástí všech pokojů je sociální zařízení se sprchovým koutem, Tv a satelit. Na požádání je možná lednice. Prostory penzionu jsou nekuřácké. Malý pejsek je po předběžné dohodě v penzionu povolen.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Parkoviště
Recepce non-stop
Terasa
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Po předběžné dohodě je možné si rezervovat celou restauraci za účelem uspořádání svatby, rodinné oslavy nebo například smuteční hostiny. V restauraci Hawaii máme možnost postavit slavnostní tabuli s kapacitou 35 míst. Součástí restaurace je prostorný bar, taneční parket, pódium pro muzikanta, letní zahrádka a mnohé další.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Létání
Lyže, snowboard
Lyžařská škola
Minigolf
Solárium
Střelnice
Tenisový kurt

Okolí

Okolí penzionu nabízí velké množství aktivního vyžití: možnost koupání v nedalekých Velkých Losinách v areálu zdejších lázní v termálním koupališti s teplotou vody 30°C nebo na šumperských koupalištích a krytém bazénu, dále pěší výlety a cykloturistiku do přilehlých částí Hrubých Jeseníků, např. na Červenohorské sedlo, odkud se pohodlně dostanete na nejvyšší horu Jeseníků Praděd (1491 m), Šerák, Vřesovou studánku, přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně nebo také na historické památky zdejšího kraje, např. zámek Velké Losiny, Úsov, Ruční papírnu, hrady Bouzov, Sovinec, jeskyně Na Pomezí, Javořičské a Mladečské ...

Mapa

Velká mapa