Vilka Adélka, Rapotín

U Koupaliště 525, 78814
od 3.500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme dva objekty na jednom pozemku pro rekreační ubytování v Jeseníkách. V blízkosti domů je zámek, přírodní koupaliště a termální aquapark. V areálu objektů je k dispozici trampolína, bazén, houpačky a pískoviště. V objektech je celkem 10 lůžek a 4 přistýlky.

Další informace

Rádi bychom Vás pozvali k pobytům do dvou nově zrekonstruovaných objektů a to do Vilky Adélky, která je určena k celoročnímu bydlení a letního domku určeného k užívání pro jarní, letní a podzimní měsíce (květen až září). Oba domky se nachází společně na jednom pozemku a jsou určeny hlavně pro rodinky nebo více přátel, kteří chtějí spolu strávit dovolenou, užít si to na jedné zahradě a zároveň chtějí mít každý své soukromí v ubytování. Dohromady jsou určeny pro 10 osob s možností dvou přistýlek v každém objektu. Takže maximálně 14 osob.

Oba objekty se nachází na slunném místě na okraji obce Rapotín v blízkosti zámku Velké Losiny (cca 400m). Jsou v klidné neprůjezdné ulici kousek od lesa ( cca 200 m). K dispozici je pěkný oplocený pozemek se zahradou s možností parkování v areálu objektu. Hned vedle objektu teče říčka Losinka, ve které se Vaše děti mohou brouzdat a hrát si.

Zatímco Vilka Adélka je určena k celoročnímu provozu (s kapacitou 6 osob + 2 přistýlky ), dům k letnímu užívání je určen k provozu hlavně v jarních, letních a podzimních  měsících (květen až září ) ( s kapacitou 4 osoby + 2 přistýlky v obyv. pokoji ). Velkou předností tohoto domečku je velká  přízemní  letní zastřešená terasa, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, zatímco děti si budou ve vašem dohledu hrát. K dispozici mají ke svým hrátkám klouzačku, houpačku, pískoviště, bazén nebo trampolínu. Dospělí pak mohou využít mobilního grilu i v případě, že počasí bude uplakané.

 

Ceny

Cena za celý objekt
3.500 Kč

Během července a srpna pronajímáme pouze týdenní pobyty se střídáním vždy v sobotu.

Služby

Vstup domácích zvířat
Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Parkoviště
Restaurace
Bazén
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Okolí

Okolí Vás může překvapit širokou nabídkou výletů do přírody, množstvím historických unikátů a možnostmi sportovního a kulturního vyžití. Relaxovat pak můžete nejen aktivně (lyže, kola, brusle, turistika,…), ale i při lázeňských procedurách nebo v nově otevřeném aquaparku s termální vodou a to v Lázních Velké Losiny cca 2 min. jízdy autem.

Mapa

Autobus 400m
Vlak 400m
Velká mapa