UBYTOVÁNÍ POHODA, Velké Losiny

Bukovická 297, 78815
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování Pohoda se nachází na okraji Velkých Losin v klidném prostředí. Velké Losiny leží v podhůří Hrubého Jeseníku v údolí říčky Losinky asi 9km od Šumperka. Pokud jste vyznavači bílé stopy nebo se radši proháníte po sjezdovce a nebo vám stačí jen tak se procházet zimní krajinou, tak jste na té správné adrese.

Další informace

Ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech rodinného domu.

K dispozici 6 apartmánů. Apartmány jsou 2 -4 lůžkové s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkami, TV. Dále je k dispozici spol.m místnost, zahradní posezení, pink ponk, trav. hřiště, parkování v areálu.

Ceny

Cena za osobu
350 Kč

Cena za pouze jednu noc 450kč Dvě a více nocí 350kč Šestá více 300kč Při obsazenosti apartmánu jednou osobou cena 550kč U osob nad 18let + poplatek 15kč/den

Služby

Parkoviště uzavřené
Zahrada
Terasa
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
TV
WC

Firemní akce

Možno pořádat oslavy, firemní akce - školení, večírky do cca max 20 osob 

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Golf
Lyže, snowboard

Okolí

Velké Losiny jsou nejstarší moravské lázně, léčivé termální prameny mají blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Je zde nově vybudován termální aquapark s celoročním provozem.

Dále se zde nachází jediná ruční papírna produkující papír v Evropě, renezanční zámek, mini golf a jiné. V blízkém okolí pak PVE Dlouhé Stráně, v zimě je nedaleko spousta lyž. středisek – Kouty, Přemyslov, Červenohorské Sedlo.

Mapa

Autobus 30m
Vlak 1.5km
Velká mapa