Penzion Pod Trámkama, Vikýřovice

Petrovská 180, 78813
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte cenově dostupné a pohodlné nekuřácké ubytování v Jeseníkách, ubytování v srdci Jeseníků v blízkosti město Šumperk?

Další informace

Nekuřácký Penzion Trámky, který má k dispozici 11 pokojů s vlastním sociálním zařízením, patří v této oblasti mezi nejoblíbenější penziony. Jeseníky jsou nádherné a čisté hory, které ještě nejsou zaplaveny davem turistů. Ideální pro letní i zimní rekreaci. Penzion Trámky leží ve Vikýřovicích v blízkosti města Šumperk a Velké Losiny a nabízí tak ubytování v Jeseníkách v oblasti Šumperk a Šumpersko. Penzion se nachází blízko lázeňské oblasti Velké Losiny, v obci Vikýřovice. Jedná se o zrekonstruovaný hostinec z roku 1898, který si ponechal starobylou noblesu a je doplněn o pohodlné vymoženosti.

Penzion Trámky nabízí svým hostům ubytování v jedenácti útulných pokojích.pokoj Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí , pracovním stolem a WIFI připojením k internetu. V koupelnách nechybí základní hygienické potřeby a vysoušeč vlasů. Možnost využití apartmánového pokoje s kapacitou 6 osob.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.800 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj
800 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
150 Kč
Třílůžkový pokoj
1.500 Kč

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Recepce non-stop
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurace Trámky je otevřena sedm dní v týdnu s nabídkou vynikajícího á la carte menu, pizzou z pece vytápěné dřevem a výběrem ze dvou druhů poledního menu.

Pochutnat si také můžete na několika druzích skvělého piva a vína z rodinných vinařství - Libor Veverka, Vydařilý - Mutěnice, Kyjovská vína Spielberg.

ZAHRADNÍ TERASA

Když je dostatečně teplé počasí, můžete sedět na zahradní terase pod sto letou lipou a vychutnávat si oběd, odpolední kávu nebo večeři. Vaše děti si mohou hrát v písečné jámě a na houpačkách, které jsou součástí letní terasy.

Firemní akce

Penzion Trámky je ideálním místem pro pořádání svateb či jiných slavnostních událostí. K dispozici je sál s kapacitou až 100 míst, dále potom salonek Štěpán vhodný k menším rodinným sešlostem, s kapacitou do 30 míst. Nabízíme svatební servis - dekorace sálu dle Vašich přestav, catering včetně obsluhy a výčepního zařízení, možnost zajištění hudby. Samozřejmostí je úvodní konzultace se snoubenci, pro zjištění svatebních představ a vytvoření konceptu oslavy, dále také konzultace prostřednictvím emailu a telefonu.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Létání
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

Navštívit můžete nedaleké lázeňské městečko Velké Losiny v němž se nachází sirné lázně, termální koupaliště, ruční papírna nebo renesanční zámek s rozlehlým parkem.
Dalším zajímavým místem je lyažařský areál Červenohorského sedla, který tvoří osm vleků, čtyři sjezdovky a dvě lyžařské cvičné louky. Nový ski areál Kouty nad Desnou KASTE,lyžařský ski areál Praděd - Figura - Ovčárna. Běžecké tratě a upravené běžecké stopy se z Červenohorského sedla rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku a jsou strojově upravovány.
Další lyžařské areály poblíž penzionu najdete v Klepáčově a Ski areál Přemyslov, Branná, Paprsek, Petříkov,Ostružná, Dolní Morava, Ramzová, Loučná nad Desnou,......vše v dosahu Pensionu Trámky.V letních měsících je Červenohorské sedlo ideálním výchozím výchozím bodem mnoha turistických značených tras.Naučná stezka Keprník Šerák, Rozhledna Praděd, Petrovy Kameny, Kralický Sněžník - pramen Moravy,okolo Srázné k vodopádům Malé Moravy,přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně -zařazena mezi 7 největších divů České republiky .
Na Vodě - Branná, Desná, Krupá, Morava
Na laně - Rabštejn, Městské skály, Tři kameny a Bradlo
Sport a volný čas  - horské minikáry a koloběžky , rybaření, letní bobová dráha, jídza na koni, Acrobat park Štíty, tenisové kurty, termální lázně, krytý bazén, aqua centrum, vyhlídkové lety, tandemové seskoky, čtyřkolky.
Hrady zámky - zřícenina hradu Rabštejn, zámek Velké Losiny,  hrad Bouzov, hrad Sovinec.
Je rájem pro houbaře a sběr ledních plodin.

Mapa

Velká mapa