Villa Žerotín Penzion Bed & Breakfast Velké Losiny, Velké Losiny

Rudé armády 333, 78815
od 1.200 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Villa Žerotín Penzion Bed & Breakfast se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v lázeňské obci Velké Losiny, která je v letních měsících vhodná pro zajímavé tůry v nádherném horském prostředí. V zimních měsících poskytneme příjemné zázemí všem milovníkům lyžování – v okolí je mnoho kvalitních lyžařských středisek např. Ski areál Kouty nad Desnou, Přemyslov, Branná, Klepáčov.

Další informace

Náš rodinný penzion je ideálním místem pro strávení klidné dovolené, uspořádání soukromé nebo firemní akce či svatby. Villa Žerotín s vlastním parkovištěm je obklopena udržovanou zahradou a disponuje 11 – ti pokoji hotelového typu o různém počtu lůžek. 

Snídaně se podávají na základě předchozí rezervace a stravovat se lze také ve 300 metrů vzdálené restauraci.

Během svého pobytu můžete navštívit také 700 metrů vzdálený zámek Velké Losiny nebo lyžařský areál Kouty nad Desnou, který leží 9 km od penzionu.

Ceny

Apartmán
1.900 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
150 Kč

Slevy za vícedenní pobyty

Služby

Parkoviště uzavřené
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží
Úschovna zavazadel
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
24
Dvoulůžkové pokoje
12
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV

Restaurace

Restaurace Hotelu Žerotín*** nabízí široký i netradiční výběr z pokrmů světových kuchyní, kuchyni českou i speciality. Zvolit můžete výběr ,,a la carté’’ , kdy lze objednat i ½ porce či porce dětské. K dispozici je taktéž denní menu. Po domluvě je možné připravit menu pro skupiny i zájezdy. Na baru je široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, tabákové výrobky či drobné cukrovinky. Pro posezení v letních dnech je k dispozici venkovní terasa. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Firemní akce

Hotel Žerotín umožňuje konání různých rodinných i podnikových akcí, svateb a rautů.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Minigolf
Tenisový kurt

Okolí

Ruční papírnu a muzeum papíru, zámek s rozlehlým parkem - renesanční zámek ze 14. století, Farní kostel sv. JANA KŘTITELE, léčebné lázně, termální koupaliště, termální vnitřní bazén, tenisové kurty, minigolf. Významnými městy v okolí Velkých Losin jsou: Šumperk, Jeseník. Turisticky zajímavá místa v okolí Velkých Losin: Kostelík Maršíkov, kostelík Žárová, Stáj Petra Žárová, PVE Dlouhé Stráně - přečerpávací vodní elektrárna, veteran muzeum, vyhlídkové lety, minikáry, letní lyžování

Mapa

Centrum 300m
Autobus 350m
Vlak 350m
Velká mapa