Chata 7 dvorů, Vernířovice

Vernířovice 89, 78815
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chata 7 dvorů se nachází v obci Vernířovice, která je obklopena krásnou a klidnou přírodou. Ubytovat se zde můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Další informace

Chata 7 dvorů se nachází v obci Vernířovice, která je obklopena krásnou a klidnou přírodou. Ubytovat se zde můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Objekt se nachází na klidném místě, nezapomnělo se tu ani na děti, které se mohu vyřádit na zahradě. Okolní krajina skýtá mnoho příležitostí k trávení volného času. Hlavní devízou tohoto regionu jsou rozsáhlé možnosti pro pěší i cyklistické turisty, a také pro lyžaře. Ovšem v blízkém okolí se nachází i zajímavé pamětihodnosti.

Ceny

Cena za osobu
500 Kč
Polopenze
200 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Zahrada
Terasa
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně. Na další denní jídla můžete docházet do 250 metrů vzdáleného ubytovacího zařízení s restaurací.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy

Okolí

Jeseníky jsou známé pro svou rozmanitou krajinu. Značené pěší i cyklistické stezky vás pohodlně dovedou k těm nejznámějším cílům, ale i k místům téměř nedotčeným člověkem. Vydat se můžete na nejvyšší horu Moravy, kterou je Praděd. Za vidění stojí unikátní vodní přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně. V okolí je i mnoho zajímavých naučných stezek.

V zimě jsou okolní svahy rájem pro všechny lyžaře. Najdete zde lyžařské areály,mimojiné Kouty(15 min),Přemyslov(20min),Červenohorské sedlo(30min), které nabízejí mnoho sjezdovek, které uspokojí zdatné lyžaře i úplné začátečníky. Ti mohou využít i lyžařské a snowboardové školy, které jsou rozesety po okolí. Pro milovníky bílé stopy jsou upravovány kilometry běžkařských tratí.

Dokonalou relaxaci vám nabízí Termály Velké Losiny (10 min). Jedná se o unikátní termální park, který je jediný svého druhu v České republice. Najdete zde 9 termálních bazénů, vodní atrakce, 3 typy saun a mnoho dalšího.

Odpočinout si můžete také v nedalekých lázních Karlova Studánka (45 min), tam jsou pro vás připraveny bazény, sauny i masáže.

Mapa

Velká mapa